JUST NORMLICHT

Standard pro vyhodnocování barevných povrchů

Jsme autorizovaným distributorem německé společnosti Just Normlicht GmbH – výrobce vysoce kvalitních standardizovaných světelných systémů.

 

Dříve bylo toto normované osvětlení přijato komerčními tiskárnami či fotografickými studii, kde pro dosažení kvalitní reprodukce potřebovali srovnání tištěného s originálem. Důvěra zákazníků po celá desetiletí a pokračující investice do vývoje světelných systémů vedly k tomu, že se Just Normlicht stal synonymem normovaného světla v celém grafickém a polygrafickém průmyslu. Poptávka po standardizovaných světelných systémech brzy vzrostla i v dalších průmyslových odvětvích, jako je automobilový, nábytkářský či textilní průmysl. Tito zákazníci podnítili vývoj řešení pro zajištění kvality pro takzvaný „zpracovatelský průmysl“ nebo jinak řečeno pro celé výrobní odvětví.

 

Produkty Just Normlicht jsou k dispozici v řadě standardních velikostí, konfigurací, světelných zdrojů a geometrií pro pozorování objektů 2D či 3D. Od přenosných prohlížecích stolů, přes světelné boxy, stanice, stropní armatury, korekci monitorů k objektům až po multispektrální programovatelné LED osvětlení.

Kompletní nabídku najdete u nás na eshopu.

showroom – prodejna

Thámova 32, Praha 8 – Karlín

tel: 233 355 585

Kompletní nabídku najdete u nás na eshopu.