O NÁS    |    HISTORIE

O nás

Profesionální nástroje a služby v oblasti tisku

Společnost Quentin, provozovatel e-shopu dtpobchod, funguje od roku 1998. Poskytujeme laické i profesionální veřejnosti ucelenou nabídku nástrojů pro polygrafii, přípravu tisku a fotografii. Od přímého vstupu společnosti Apple na český trh jsme také významným autorizovaným prodejcem této značky. V našem e-shopu naleznete vše potřebné pro práci grafika či kreativce.

Jsme například dodavatelem produktů společností Adobe, Alwan, Apple, Canon, EFI, Eizo, Enfocus, Epson, Extensis, ILFORD, Just Normlicht, LaserSoft, XRite, Pantone, Quark, Tecco, URW, Wacom aj.

Historie

FotoExpo 2019

Národní dům na Vinohradech, Praha

Srdečně vás zveme na 7. Veletrh a festival současné fotografie: Fotoexpo 2019

Zastavte se na našem stánku ve Společenském sále, kde uvidíte fotografickou tiskárnu SC-P 5000 — všestrannou a spolehlivou tiskárnu pro tisk fotografií a reprodukci uměleckých děl s vynikající přesností barev. Dále pak celosvětově známé fotopapíry Ilford spolu s Ilford příslušenstvím pro dokonalé fotografie.

DTPobchod Den otevřených dveří

Showroom DTPobchod Thámova 32, Praha

Společnost Quentin ve spolupráci s partnery uspořádala dne 18.6.2019 první oficiální Den otevřených dveří.

Při příležitosti otevření nové prodejny jste měli možnost navštívit zajímavé workshopy, přednášky a bohatý doprovodný program. V odpoledních hodinách poté exkluzivní přednášku Jana Williama Drnka o tom, jak vznikala digitalizace Slovanské epopeje a po celý den byla k vidění kniha Epopej, nejdražší kniha v ČR, která Muchovy obrazy věrně reprodukuje.

Děkujeme všem za účast!

Seminář o barvám (FOCA)

Pražacka offices, Praha

Celosvětově úspěšný program společnosti X-Rite Pantone, který je určen všem, kteří mají zájem seznámit se se základnímu principy vnímání barev kolem nás a využít těchto poznatků v různých oblastech lidské činnosti.

Seminář o barvám (FOCA)

Pražacka offices, Praha

Celosvětově úspěšný program společnosti X-Rite Pantone, který je určen všem, kteří mají zájem seznámit se se základnímu principy vnímání barev kolem nás a využít těchto poznatků v různých oblastech lidské činnosti - designu, architektuře, obalovém a polygrafickém průmyslu, v průmyslu nátěrových hmot, plastu, textilním, automobilovém, kosmetickém, potravinářském a v mnoha dalších.

 

1.) Barva a její vnímaní lidským okem - faktor ČLOVĚK

2.) Barva je třísložkový systém

3.) Barva v číslech (barevné prostory, ∆E a tolerance)

4.) Přístroje na měření barvy a jejich použití

5.) Moderní komunikace o barvě

 

Přednášející: Malgorzata Lososová-Ungrádová, X-Rite Pantone, Jan Štor, Grafie CZ

Prezentaci pořádá společnost X-Rite Pantone ve spolupráci se společností Quentin, s.r.o. a organizuje a odbornost garantuje GRAFIE CZ, s.r.o.

Fotoexpo 2018

Národním domě na Vinohradech, Náměstí Míru 9, Praha 2

Veletrh současné fotografie pro profesionály a odborníky v oblasti fotografické techniky, fotografie, grafiky a tisku.

Společnost Quentin, spol. s r. o. zde prezentovala celé portfolio fotopapírů značky ILFORD (fotopapíry nejvyšší kvality Galerie Prestige, produkční fotopapíry Omnijet Studio) a také fotografickou tiskárnu EPSON.

Quentin na nové adrese

Thámova 32, Praha 8 - Karlín

Dovolujeme si vás informovat, že od 17. 9. 2017 se naše kancelář a také výdejové místo nachází na nové adrese: Meteor Centre Office Park B, Thámova 32 (Sokolovská 100/94), Praha 8 - Karlín.

Autem lze parkovat přímo ve vnitrobloku u výdeje zboží. Pro pěší prosím využijte vchod Thámova 32 naproti metru Křižíkova.

Rádi vás přivítáme v moderním prostředí se skvělou dopravní dostupností.

Změnili jsme i sídlo. Nově již na všech fakturách uvádíme sídlo společnosti: Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na vaši návštěvu.

Představení EFI Fiery XF 7

Showroomu společnosti Canon, Praha

Produkční RIP, digitální nátisk a užitečný nástroj pro fotografy

Přichází v nové verzi s převratnými novinkami. Představení těchto změn, jejich filozofie a možností, jak jich využít ve svůj prospěch.

Pořadatel Quentin, spol. s r.o. ve spolupráci s Canon CZ. Umožnili nám předvést tiskové výstupy přímo na Canon digitálních strojích a v inspirativním prostředí produkčního showroomu.

Veletrh REKLAMA POLYGRAF 2018

PVA Expo Praha výstaviště Letňany, Praha

Společnost Quentin zde představila hned několik významných dodavatelů ze světa tisku, grafiky a DTP.

Partnery naší expozice byli Epson - velkoformátové foto inkoustové tiskárny a média, X-Rite - barevné kalibrace, spektrofotometry a denzitometry, ILFORD - kreativní emulse pro jedinečný vzhled fotografie, média, PANTONE - barevné vzorníky pro nejširší nasazení, EFI - kompletní řešení certifikovaného digitálního nátisku, produkční tisk, Wacom - grafické tablety všech velikostí a určení.

Národní dům na Vinohradech, Praha

Veletrh současné fotografie FotoExpo 2016 pro všechny profesionály a odborníky v oblasti fotografické techniky, fotografie, grafiky a tisku.

Společnost Quentin, spol. s r. o. zde prezentovala celé portfolio fotopapírů značky ILFORD (fotopapíry nejvyšší kvality Galerie Prestige, produkční fotopapíry Omnijet Studio) a také fotografickou tiskárnu EPSON.

FotoExpo 2017

X-Rite Pantone: Dny otevřených dveří

Pražačka office, Praha

Firma X-Rite Pantone ve spolupráci s partnery pořádá "Dny otevřených dveří". Na jednom místě uvidíte celé portfolio přístrojů a software X-Rite Pantone a další nástroje pro kontrolu, měření a recepturování barev od spolupracujících firem (Printflow, Lettero, IGT).

Pozvání přijali tuzemští i zahraniční odborníci, kteří byli plně k dispozici. Měřili jsme vaše vzorky a poradili s výběrem vhodného řešení. Ukázali jsme vám, jak jednoduché je dosáhnout barevné shody v tisku, máte-li k tomu ty správné nástroje.

Seminář "Vše, co jste chtěli vědět o referenci Fogra51, ale báli jste se zeptat."

Nová tisková reference Fogra51 si nastoupila cestu do tiskáren a ke grafikům. Co vše s ní souvisí, jak na ni optimálně přejít, Jak kalibrovat tiskový stroj, digitální nátisk či monitor?

Seminář je určen nejenom ofsetovým tiskárnám, ale zejména grafickým studiím, reklamním agenturám, nakladatelstvím či výtvarníkům, tedy těm, kteří data připravují a chtějí je připravit barevně správně.

 

Prezentaci pořádá společnost Jan Smékal - standardizace.cz a Quentin spol. s r. o.

FotoExpo 2016

Národní dům na Vinohradech, Praha

Veletrh současné fotografie FotoExpo 2016 pro všechny profesionály a odborníky v oblasti fotografické techniky, fotografie, grafiky a tisku.

Společnost Quentin, spol. s r. o. zde prezentovala celé portfolio fotopapírů značky ILFORD (fotopapíry nejvyšší kvality Galerie Prestige, produkční fotopapíry Omnijet Studio) a také nejnovější fotografickou tiskárnu EPSON.

Odborná prezentace MIS - informační systémy

Pražačka offices

 • Představení – MIS v polygrafii v širší souvislosti
 • Přehled EFI – představení řešení EFI (MIS, W2P a další SW řešení pro polygrafii)
 • EFI Digital Store Front (DSF) – řešení W2P print pro profesionály v polygrafii
 • EFI Pace (MIS) pro středně velké a velké polygrafické provozy
 • EFI – podpora pro střední Evropu
 • Studie proveditelnosti a projektové řízení implementace

 

Přednášející: Robert Petyt, EFI; Martin Novotný, GRAFIE CZ; Pavel Maňas, Quentin; Vít Kulka, GRAFIE CZ

Seminář "Vše, co jste chtěli vědět o referenci Fogra51, ale báli jste se zeptat."

 Impact Hub Praha

Nová tisková reference Fogra51 si nastoupila cestu do tiskáren a ke grafikům. Co vše s ní souvisí, jak na ni optimálně přejít, Jak kalibrovat tiskový stroj, digitální nátisk či monitor?

1. Jaký je hlavní problém v barevnosti tiskoviny? Nesoulad nátisku s reálným tiskem. Proč vzniká a jak jej řešit? Co to je Fogra51? Proč vznikla Fogra51? Souvislost s tiskovou normou ISO 12647-2. Kdy přejít na tuto referenci?

2. Definování postupu zavádění nové barevné reference Fogra51 do praxe – od ofsetového tisku až po grafické programy Adobe. Nové druhy měření M1 a jak na ně.

3. Zavádění Fogra51 do ofsetové tiskárny. Nové dávkování tiskové barvy, nové CIE Lab hodnoty z ISO normy. Kalibrace tiskového stroje na nové nárůstové křivky s jiným průběhem. Jak měřit tyto hodnoty v praxi? Jak pomoci zákazníkovi připravit nová tisková data?

4. Zavádění Fogra51 do systému digitálního nátisku. Nový druh proofovacího papíru s OBA komponenty. Nové kalibrace nátisku a nové verifikace. Nutnost měření M1. Nutnost náhledovacího světla D50.

5. Zavádění Fogra51 do náhledování na monitoru. Správná kalibrace monitoru – určení jasu, kontrastu, bílého bodu. Okolní světelné prostředí. Jaké je správné? Jaký náhledovací box používat? Jak náhledovat barvy ve Photoshopu a jak náhledovat v Acrobatu?

6. Zavádění Fogra51 do přípravy grafických CMYK dat. Jaký ICC profil použít? Kam jej uložit a jak jej nastavit v programech Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat). Jak v praxi používat ICC profily: přiřadit profil, vypustit profil, konvertovat do profilu atd. Vysvětlení činnosti ICC profilu při konverzích dat. Jakou metodu konverzí použít? Perceptuální či kolorimetrickou?

7. Zavádění Fogra51 do práce s přímými barvami. Korektní barevné chování a zobrazení Pantone barev, nalezení barevně optimální separace Pantone barev do CMYKu – postup Illustrator a ColorEditor.

8. Jak automatizovat barevné konverze RGB/CMYK či CMYK/CMYK v PDF datech. Jak omezovat nežádoucí soutisky barev v PitStopu? Kontroly dat a akce v PitStopu obecně.

 

Prezentaci pořádá společnost Jan Smékal - standardizace.cz a Quentin spol. s r. o.

Setkání fotografů

KC Zahrada, Praha 4

Celorepublikový svátek pro všechny, kteří rádi fotí.

Prezentace fotopapírů ILFORD.

Seminář "Měření pro nové reference Fogra51/52"

Impact Hub Praha

1. Krátká teorie měření: Nové druhy měření (M0, M1, M2, M3), nové typy měření barevných odchylek (Delta E76, E94, ECMC, E2000, Delta H) a další. Proč jsou zavedeny tyto nové parametry?

2. Jak a co se měří v nové tiskové referenci Fogra 51 / 52? (Ta sice vychází z normy ISO 12647-2:2013, ale není s ní totožná). Jaká podložka? Jak změřit fluorescenci papíru (množství OBA)?

3. Reálné ukázky, jak měřit a vyhodnocovat výše popsané parametry na tiskovém archu. Ukázka práce s novým spektrálním fotometrem X-Rite eXact včetně napojení na další programy (Microsoft Excel, Alwan Print Standardizer / Verifier).

4. Praktické porovnání měření CIE Lab metodu M0 a M1: Praktické porovnání měření denzitometrických parametrů metodou M0, M1 a M3, jak moc se od sebe liší měření TVI těmito třemi metodami.

 

Prezentaci pořádá společnost Jan Smékal - standardizace.cz, Quentin spol. s r. o. ve spolupráci s X-Rite, Inc..

Fotoexpo 2015

Národní dům, Praha

Festival současné fotografie

Prezentace portfolia fotopapírů značky ILFORD řady Galerie Prestige. Absolutní novinka – produkční fotopapíry OMNIJET STUDIO

Seminář "Praktické kalibrace ofsetového tisku, flexotisku a příprava na nové ISO normy"

Impact Hub Praha

1. Co udělat před kalibrací?

Jak si ověřit technický stav tiskového stroje. Jak zjistit homogenitu tisku, dublování, šablonování? Jak zajistit správné materiálové vybavení? Jak otestovat barevnou kvalitu tiskové barvy?

2. Čím se vybavit před kalibrací?

Jaké měřicí systémy si zajistit? Jak správně nastavit měřicí přístroje a další pomůcky? Co vyžaduje nová ISO norma? Ověření měřidel.

3. Jak zjistit dávkování tiskové barvy?

Jak provést kalibrační test. Jak zjistit správné dávkování tiskové barvy. Cílové hodnoty a tolerance. Příprava na zavedení nové ISO 12647-2 v roce 2016.

4. Jak se popasovat s nárůstem tiskového bodu?

Jak změřit hodnoty TVI (nárůst tiskového bodu). Jaká tisková škála, kolik škál? Jak vypočítat kompenzační křivky? Kdy křivky fungují a kdy ne? Jaký je cílový stav TVI? Jaké jsou tolerance? A co v roce 2016?

5. Co mi pomůže být rychlejší a přesnější?

Jak si pomoci při kalibracích speciálními programy? Ověření kvality kalibrace (verifikace shody s ISO normou). Jaké existují další postupy ověření barevné kvality (ISO 15339 a třídění tisku do kvalitativních skupin)?

6. Jak sledovat tiskovou kvalitu v čase?

Jak správně barvit tiskový arch, jak rozhodnout, zda je tisk korektní či ne? Jak na sledování kvality tisku v průběhu času? Jak evidovat tiskové parametry a jak upravovat kompenzační křivky, aby byly stále aktuální?

7. Lze se spolehnout na oko?

Nezapomenout na vizuální hodnocení kvality tisku. Jaké předlohy použít pro srovnání s tiskem? Jak si zajistit správné osvětlení? Jak a kdy funguje monitorový „soft proofing“? Nové ISO normy.

8. Perlička na závěr: a jak to udělat u přímých barev?

Jak toto aplikovat na přímé barvy? Jsou Pantone barvy standard? Měření Pantone barev, jejich míchání, papírové vs. digitální vzorníky - budoucnost Pantone Live.

Veletrhu REKLAMA POLYGRAF 2015

PVA Letňany, Praha

Prezentace produktů firem X-Rite, Pantone, Ilford a Tecco. Po celou dobu veletrhu byli k dispozici produktoví manažeři, kteří zodpovídali veškeré otázky týkající se těchto značek. Prohlédnout jste si zde mohli také fotografie tištěné na papírech Ilford či Tecco, popřípadě si domů odnést vzorky materiálů, pro vlastní odzkoušení.

V rámci veletrhu REKLAMA POLYGRAF jste mohli shlédnout přednášku "Používáte PANTONE barvy správně?" od přednášejícího Pavla Maňase, Quentin spol. s r.o., produktový specialista PANTONE.

Webinář - on-line prezentace: PANTONE

Online webinář

Novinky, rozdělení vzorníků, produktové portfolio, pracujete s nejnovějšími PANTONE knihovnami?

První on-line seminář o PANTONE vzornících: Pantone vzorníky, jejich rozdělení a číslování. Digitální vzorníky, PANTONE barva roku 2015, měřící přístroje, Pantone Color Manager a aktualizace vzorníků v programech Adobe. Vzorníky pro textilní průmysl.

Seminář "Jste si jisti, že používáte PANTONE barvy správně?"

Olomouc, Umělecké centrum UP

Seminář o PANTONE knihovnách, jak redukovat sklad přímých barev, o nových normách, měřících zařázeních, tisku přímých barev bez přímých barev, recepturování a mnoho dalšího.

 

Seminář uspořádala společnost Jan Smékal - Standardizace.cz a Quentin spol. s r. o. ve spolupráci s X-Rite, Inc. a PANTONE LLC. Partnery akce jsou Alwan Color Expertise a EFI, Inc.

Setkání fotografů

KC Zahrada, Praha 4

Celorepublikový svátek pro všechny, kteří rádi fotí.

Prezentace fotopapírů ILFORD.

Školení X-Rite

Regensdorf, Švýcarsko

Naši manažeři navštívili společnost X-Rite v jejím sídle.

Seminář - Adobe Creative Cloud pro týmy

Liberec, Technická univerzita Liberec

Pátá regionální prezentace Adobe Creative Cloudu pro týmy.

Seminář představil novou podobu aplikací Adobe: Adobe Creative Cloud pro týmy. Zaměřil se na novinky v Cloudu, představil licencování Cloudu a podstatné funkce základních programů i rozšiřujících služeb.

Prezentaci uspořádala společnost Quentin spol. s r.o., Adobe Systems, a Amos Software s.r.o. ve spolupráci s Technickou univerzitou Liberec.

Seminář "Příjem, kontrola a příprava dat pro digitální tisk"

Praha, Národní technická knihovna

Firma Enfocus se zaměřuje na kontrolu dat, jejich automatické a bezproblémové zpracování. Připravili jsme seminář, kde jste se dozvěděli, jak tuto problematiku řešit.

PitStop Pro, plug in pro Adobe Acrobat, disponuje skvělými akcemi a preflightovými profily, ale ze své samotné podstaty je určen k opravě souborů, kde problém již nastal a kontrole dat, u jednotlivých zakázek ručně, a nikoli k jejich hromadné kontrole.

K automatizaci a hromadnému zpracování je především určen PitStop Server, který data zpracovává dávkově. Novinkou ve verzi PitStop Pro 12 a PitStop Server 12 update 2 je navíc vylepšená funkce rastrování, která nyní podporuje anti-aliasing (vyhlazování). PitStop Server můžete tedy využít nejen k hromadné kontrole a opravě, ale data rovnou konvertovat do bitmapy a tím zabránit problémům a chybám při následném ripování. Toto může být velmi zajímavá aplikace pro majitele tiskových plotrů a digitálních tiskáren s HW ripem, který již nemusí být schopen korektně interpretovat PDF soubory.

Dalším krokem k automatizaci příjmu a zpracování dat je integrace s produktem Enfocus Switch. Předvedli jsme si ukázkové workflow pro příjem dat, které data vyhodnotí, informuje zákazníka o tom, zda vyhovují pro zpracování, následně jsme provedli převod do bitmapy a ukázali si možnost automatizace vyřazení. Kompletní workflow je pak následně možné integrovat s webovým rozhraním dodavatele tiskových služeb.

Seznámili jsme vás s novými funkcemi produktů PitStop Pro/PitStop Server.

Součástí byla rovněž ukázka integrace produktu ALWAN CMYK Optimizer s Enfocus Switch.

Alwan CMYK Optimizer je nástroj, umožňující barevné převody typu CMYK/CMYK, které jsou určeny pro standardizaci tiskových dokumentů, vylepšení tiskového procesu a hlavně pro snížení nákladů tiskáren. Byl vyvinut poté, co byly velmi dobře vyřešeny procesy spojování ICC profilů do jednoho ICC Device Linku, tedy do tabulky CMYK/CMYK.

 

Seminář uspořádala společnost Amos Software s r. o. ve spolupráci s Enfocus a Quentin spol. s r.o.

Miniseminář "Barevně věrné fotografie. Jak na to?"

Praha, Megapixel

Seminář o zajímavých nástrojích pro fotografy ColorChecker Passport a kalibračních sondách na monitory.

 • Co to je ColorChecker Passport
 • Přesné nastavení bílé pomocí tohoto nástroje ColorChecker Passport
 • Vytvoření barevného profilu vašeho fotoaparátu
 • Práce s ColorChecker Passport a barevné úpravy v softwarech Adobe Lightroom a Photoshop.
 • Kalibraci monitoru pomocí ColorMunki Display a i1Display Pro.

Přednášející David Černý, color management specialist ve společnosti Quentin

 

Seminář pořádá společnost Quentin spol. s r. o. ve spolupráci s Megapixel.cz

a X-Rite, Inc. a PANTONE LLC.

Seminář "Jste si jisti, že používáte PANTONE barvy správně?"

Praha, Impact Hub Praha

Seminář o PANTONE knihovnách, jak redukovat sklad přímých barev, o nových normách, měřících zařázeních, tisku přímých barev bez přímých barev, recepturování a mnoho dalšího.

Seminář "Nové normy a měření tiskovin"

Praha, Impact Hub Praha

Nové tiskové ISO normy přinesly nové druhy měření. Jak s nimi pracovat a vyhodnocovat?

 • Teorie měření a nové druhy měření (M0, M1, M2, M3), nové typy měření barevných odchylek (Delta E76, E94, ECMC, E2000, Delta H) a další.
 • Jak jsou tyto parametry využívány v nové tiskové ISO normě? (normy ISO 12647-2/ ISO 15339).
 • Reálné ukázky, jak měřit a vyhodnocovat výše popsané parametry na tiskovém archu. Práce s novým spektrálním fotometrem X-Rite eXact včetně napojení na další programy (Microsoft Excel, Alwan PrintStandardizer/Verifier).
 • Jaké další přístroje jsou nutné pro práci tiskárny při stabilizaci její tiskové produkce. Měření tiskových desek.
 • Prezentaci uspořádala společnost Jan Smékal - standardizace.cz, Quentin spol. s r. o. ve spolupráci s X-Rite, Inc.

Seminář - Adobe Creative Cloud pro týmy

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni

Nová podoba aplikací Adobe: Adobe Creative Cloud pro týmy a služba digitálního publikování DPS. Novinky v Cloudu, licencování Cloudu a podstatné funkce základních programů i rozšiřujících služeb.

V neposlední řadě novinky v produktech PANTONE.

Seminář ADOBE pro školství 2014 a Acrobat Professional XI

Restaurace Vila Kajetánka

Představení Adobe Creative Cloud pro školství, licencování Cloudu a verzí CS6 (CLP a EDU licence) a nového licenčního programu pro školství - Adobe Education Enterprice Agreement (EEA).

Názorné ukázky a tipy (tvorba formulářů, OCR funkce, využití při zpracování dokumentů, ochrana citlivých údajů atd.) v nové verzi Acrobat Professional XI.

Prezentaci pořádá společnost Quentin spol. s r. o. ve spolupráci s Adobe Systems, Inc. a Amos Software

Seminář - Adobe Creative Cloud pro týmy

Ostrava, hotel Harmony Club

Další z řady prezentací novinek společnosti Adobe. Seminář služby Adobe Creative Cloud pro týmy a digitálnímu publikování. Zaměřili jsme se na novinky v licencování a předvedli podstatné funkce základních programů i rozšiřujících služeb.

 • Co je a co přináší služba Adobe Creative Cloud, praktické kroky k získání
 • Licenční možnosti, správa a používání CC
 • Služby obsažené v Creative Cloud - praktická ukázka
 • Digital Publishing Suite - praktická ukázka publikování na iPadu
 • DTP aplikace v Creative Cloud - novinky ve Photoshopu, InDesignu, atd.
 • Obchodní informace - ceny, promo, porovnání, DPS Professional

Prezentaci uspořádala společnost FOMac Computers ve spolupráci s Quentin spol. s r.o.,Amos Software s.r.o. a Adobe Systems, Inc.

Partnerem prezentace OPTIO CZ.

Seminář "Kontrola barevné shody tisku s nátiskem"

Praha, Impact Hub Praha

Také nejste spokojeni s barevnou shodou vaší tiskoviny s certifikovaným nátiskem? Už se nemusíte spoléhat jen na své oči, ale vše si lze změřit.

 • Tiskové workflow a postupy pro kontrolu barevnosti v jakémkoliv místě procesu (nová norma ISO 16761).
 • Jak by si tiskárna měla kontrolovat tiskové parametry? Postačí měření denzit a nárůstu tiskového bodu pro dostatečnou barevnou shodu? (nová norma ISO 12647-2).
 • Zákazníka zajímá konečná barevnost. Jak si ale ověřit, že tiskovina je barevně dostatečně blízko k certifikovanému nátisku dle standardu Fogra? Dnes to jde (nová norma ISO 15339).
 • Neomezuje se jen na ofset, ale lze s ní kontrolovat flexo / noviny / digitální tisk. Navíc umožní zařadit tiskovinu do jedné ze tří kategorií kvality (Level A/B/C). Chcete být „béčka“?
 • Způsoby vyhodnocení barevnosti a zařazení tisku do kategorie Level A/B/C. Měření a vyhodnocení tiskoviny pomocí software Alwan PRINT Verifier X.

Prezentaci pořádá společnost Jan Sménal - standardizace.cz ve spolupráci s Quentin spol. s r. o. a Alwan Color Expertise.

Seminář - Adobe Creative Cloud pro týmy

České Budějovice, hotel CB Royal

Další z řady prezentací novinek společnosti Adobe. Seminář služby Adobe Creative Cloud pro týmy a digitálnímu publikování. Zaměřili jsme se na novinky v licencování a předvedli podstatné funkce základních programů i rozšiřujících služeb.

 • Co je a co přináší služba Adobe Creative Cloud, praktické kroky k získání
 • Licenční možnosti, správa a používání CC
 • Služby obsažené v Creative Cloud - praktická ukázka
 • Digital Publishing Suite - praktická ukázka publikování na iPadu
 • DTP aplikace v Creative Cloud - novinky ve Photoshopu, InDesignu, atd.
 • Obchodní informace - ceny, promo, porovnání, DPS Professional

Prezentaci uspořádala společnost FOMac Computers ve spolupráci s Quentin spol. s r.o.,Amos Software s.r.o. a Adobe Systems, Inc.

Partnerem prezentace OPTIO CZ.

Seminář - Adobe Creative Cloud pro týmy: novinky a vylepšení po prvním roce od úspěšného uvedení

Praha, Restaurace Vila Kajetánka

Podzimní seminář Adobe Creative Cloud pro týmy, zaměřený na na novinky v licencování, předvedení podstatné funkce základních programů i rozšiřujících služeb. Úspěšné projekty iPad aplikací, tvorba stránky v HTML5 bez znalosti kódu a česká písma na pár kliknutí. Na prezentaci jsme pozvali také IT správce, který popsal své zkušenosti s licencováním ve firmě.

 

Pořadatel společnost QUENTIN ve spolupráci s Amos Software a Adobe Systems, Inc.

Partnery prezentace jsou společnosti OPTIO a Tipsport.

Seminář Color Challenges 2

Brno, Hotel Continental

Cílem je zaujmout. Třeba efektním barevným tiskem nebo netradičně laděným barevným designem interiéru bytu či kanceláře. Tento úkol plně zaměstnává mnoho profesí - fotografy, designéry, architekty, grafiky, tiskaře, průmyslové výrobce atd. Klíčovou nejen pro mezioborovou komunikaci je schopnost rychle a jednoznačně zvolit barevný odstín, popsat jej a konsistentně jej opakovat. Význam srovnávacích barevných vzorníků a kontroly barevnosti se zvyšuje.

Společnost X-Rite na tyto potřeby velmi rychle reaguje a představuje novinky, bez kterých se neobejde ofsetový tiskař, operátor tiskových velkoplošných strojů nebo malonákladových produkčních tiskových strojů a stejně tak designér hrníčku, grafický designér či bytový architekt.

Tento seminář učí účastníky zvládat jejich každodenní náročné barevné výzvy – umět získat potřebnou informaci o barevném odstínu, znát nástroje urychlující a zjednodušující komunikaci o barvě a dosáhnout věrné barevnosti napříč obory.

Seminář Color Challenges

Praha, Restaurace Vila Kajetánka

Přehled aktuálních vzorníků PANTONE. Nové rozšíření tiskových vzorníků o 336 barev. Přehled dalších typů vzorníků pro textil a umělé hmoty. Ingrid Holaczek, X-Rite PANTONE

Měřicí přístroje pro měření barev v reklamní a produkční tiskové praxi (ColorMunki, i1Display Pro a Capsure). Příklady využití a doporučení pro reálná nasazení. Pavel Maňas, Quentin

X-Rite i1Publish PRO 2 - Praktické dovednosti v polygrafické praxi při kalibraci a charakterizaci digitálních periferií (kalibrace monitorů, certifikovaný digitální nátisk a tisk, velkoplošný tisk). Jan Štor, GRAFIE CZ

PantoneLIVE a koncept PantoneLIVE Cloud. Nový přístup ke sjednocení barev napříč, v reálné polygrafické praxi využívanými, tiskovými technologiemi a potiskovanými materiály. Malgorzata Lososová-Ungrádová, produktový manažer, X-Rite

M0, M1, M2. Nové standardy pro měření tiskovin v polygrafické a reklamní praxi. Měření novými přístroji X-Rite i1 Pro 2 a X-Rite eXact. Malgorzata Lososová-Ungrádová, produktový manažer, X-Rite

Vyšší efektivita při měření ICC profilů tiskových periferií – foto tisk i profesionální produkční tisk laserové a inkoustové stroje. Představení i1Publish a řešení i1 iSis (A4/A3). Jan Štor, GRAFIE CZ

Měření spektrofotometry X-Rite instalovanými přímo v tiskovém zařízení. Zkušenosti při měření s využitím integrovaného měření ve velkoplošných tiskových zařízeních. Martin Lucký, EPSON

Praktické ukázky: Součástí semináře byly připraveny i ukázky tiskového řešení Epson na různé typy atraktivních substrátů pro inkoustový tisk, praktické ukázky nejnovějších měřicích přístrojů X-Rite i1 PRO 2 a eXact (řešení pro produkční měření

v ofsetových a fl exotiskových tiskárnách) a ukázky nejnovějších vzorníků PANTONE.

Seminář Adobe CC pro komeční i školní (EDU) sféru

Restaurace Vila Kajetánka

Společnost Adobe nastartovala na přelomu loňského a letošního roku proces, jehož snahou je zcela změnit způsob používání a licencování softwaru pro publikování a zpracování grafiky. Ta změna se jmenuje Adobe Creative Cloud. Víte o této novince vše podstatné? Jak to myslí? Co vlastně nabízí? Získejte informace a připravte se udělat správné rozhodnutí.

Seminář o této zásadní změně, co je to Adobe Creative Cloud pro týmy a jak pracuje licenční program VIP (Value Incentive Plan).

Seminář pořádala společnost Quentin spol. s r.o. - Gold partner společnosti Adobe ve spolupráci s distributorem Amos Software.

Profesionální kalibrace se spektrofotometrem i1 a programovým vybavením iProfiler

Praktický workshop s ukázkami, Praha, Písecká brána

Uspořádali jsme ve spolupráci s  DataLine Technology a.s. a XRite GmbH odborný seminář, kde proběhlo oficiální představení nových produktů i1 Pro 2 a iO 2 v České republice.

Cílem semináře bylo prakticky seznámit všechny zúčastněné s novými nástroji X-Rite pro kalibraci tiskových výstupů a názorně a detailně předvést nový software iProfiler, který navazuje na prověřené nástroje jako ProfileMaker, MonacoProfiler a který se dodává k přístrojům i1 Pro a i1 Pro 2. iProfiler povyšuje správu barev na zcela novou úroveň.

Minisemináře Adobe v Apple obchodu Qstore Flora

Praha, Qstore Praha Flora

Série miniseminářů o novinkách mezi produkty Adobe.

 

Adobe pro fotografy: Photoshop Lightroom + Photoshop CS6

Adobe Photoshop Lightroom 4: Vše pro digitální fotografii v jednom jednoduchém programu. Katalogizace, organizace, úpravy i sdílení digitálních fotografií – to vše nabízí špičkový program pro profesionální fotografy i pokročilé amatéry, Adobe Photoshop Lightroom 4.

Adobe Photoshop CS6: Adobe Photoshop, profesionální program pro úpravy digitálního obrazu, snad není třeba představovat. Jeho nejnovější verze CS6 přináší neuvěřitelné tvůrčí možnosti i výkon.

Adobe pro grafiky: InDesign CS6 a Illustrator CS6

Adobe InDesign CS6: Design špičkových tištěných materiálů s minimální námahou, ale také tvorbu poutavých interaktivních magazínů materiálů pro web, tablety a mobilní telefony nabízí nejnovější verze profesionální DTP aplikace, Adobe InDesign CS6.

Adobe Illustrator CS6: Představili jsme vám novou verzi vektorového kreslicího a ilustračního programu Adobe Illustrator CS6. Umožní vám volné kreslení, tvorbu poutavých kreseb pro tiskoviny, web i mobilní zařízení, obaly, technické náčrty a výkresy a spoustu dalšího využití.

Adobe pro kancelář: Acrobat X a formát PDF

Řekne-li se Acrobat, mnozí tuší, že jde o program pro tvorbu souborů PDF. Že ale Adobe Acrobat také nabízí celou řadů nástrojů, které vám mohou usnadnit spoustu každodenních úkonů a činností ve vaší kanceláři, to ví už jen málokdo.

Přednášející ze společnosti Adobe a Amos Software.

Otevření Qstore Flora

Praha, Flora

7. června ve 12,00 jsme slavnostně otevřeli naši 3. prodejnu - Qstore Flora v Praze.

Když už máme tři prodejny, znamená to, že jsme "velký řetězec"? :-), Asi ne, že?

Stejně jsme na svou třetí prodejnu hrdi - minimálně stejně jako na dvě předchozí.

Správa barev v digitální produkci

Praha, Veslařský klub Slavia

Výukový seminář "Správa barev v digitální produkci" určený pro zájemce o správné nastavení LCD, tiskárny a aplikací.

Speciálně jsme se v tomto kurzu zaměřili na produkční prostředí malých pracovních skupin: grafických, designových a architektonických studií.

Základy správy barev. Využití přístrojů pro jistotu zakázky. Nastavení aplikací. Představení správných řešení. Praktické ukázky.

 

Oproti únorovému semináři jsme věnovali barvám a jejich problematice více času. Srozumitelně jsme vás seznámili se základy barev v digitálním tisku a naučili nástroje používat.

 

Předvedeny byly spektrofotometr Pantone ColorMunki Design, kolorimetr XRite i1Display Pro, kalibrační terčík XRite ColorChecker Passport, tiskárny Xerox Phaser 7500 a 7800, nový Adobe Photoshop CS6 a Lightroom 4. Názorné ukázky i přístroje na osobní otestování.

 

Seminář vedl specialista z nejpovolanějších: fotograf, cestovatel i zkušený manager Jan William Drnek. Na semináři spolupracovala společnost XEROX ČR.

Otevření Qstore Karolina

Ostrava, Karolina

Apple Premium Resseler Store

Publikování na mobilní tablety pomocí nástrojů Adobe

Praha, sál centra Na Marjánce

Ve spolupráci s Amos Software jsme uspořádali bezplatný seminář s názvem "Publikování na mobilní tablety pomocí nástrojů Adobe"

Co je digitální publikování. Tištěná versus digitální publikace: co mají společné, kde se liší. Co přináší vydavatelům, inzerentům a především čtenářům. Pro jaká zařízení můžeme digitální publikace vytvářet (iPad, tablety Android, BlackBerry, ...). Jak digitální magazín vzniká v Adobe InDesignu podobným způsobem, jako tištěná publikace, jaký poutavý interaktivní obsah může nést. Jak se dostává ke čtenářům pomocí služeb Adobe DPS. Jakou nabízí digitální magazín zpětnou vazbu díky analytickým nástrojům.

Odborný seminář: Barevnost pod kontrolou od digitální fotografie po výsledný tisk

Praha, Divadlo Na zábradlí

Výukový seminář "Správa barev a kalibrace jednoduše" určený pro zájemce o správné nastavení LCD, tiskárny a aplikací.

Během 150 minut jsme Vás srozumitelně seznámili se základy barev a naučili nástroje používat. Předvedeny byly spektrofotometr Pantone ColorMunki Design, XRite ColorMunki Photo, kolorimetry XRite i1Display Pro, XRite ColorMunki Display, kalibrační terčík XRite Colorchecker Passport, tiskárna Epson Stylus Photo R3000 a skener Epson Perfection V700 Photo, Adobe Photoshop Lightroom a další.

 

Seminář vedl specialista z nejpovolanějších: fotograf, cestovatel i zkušený manager Jan William Drnek.

Quentin na Print Expo 2011

Brno, BVV

V rámci stánku firmy Epsonkterá prezentovala především profesionální velkoformátové tiskárny, Quentin měl k dispozici řešení pro produkční tisk, digitální nátisk a certifikovaný digitální nátisk od společnosti EFI. K vidění buly produkty EFI Colorproof XF, EFI Fiery XF a EFI eXpress ve spojení s představovanými velkoformátovými tiskárnami.

Otevření Qstore Harfa

Praha, Harfa

Apple Premium Resseler Store

Odborný seminář: Barevnost pod kontrolou od digitální fotografie po výsledný tisk

 Praha, Písecká brána

Quentin spol. s r. o. ve spolupráci s Uniware spol. s r. o. uspořádali odborný seminář s názvem:

 

Barevnost pod kontrolou od digitální fotografie po výsledný tisk

aneb oficiální a funkční představení X-Rite produktů ColorChecker Passport

a ColorMunki ve standardním prostředí color managementu

 

Seminář byl určen kreativním pracovníkům, fotografům, fotoamatérům,

poloprofesionálům v předtiskové přípravě, pracovníkům reklamních agentur.

Cílem semináře bylo prakticky seznámit všechny zúčastněné s novými a cenově dostupnými X-Rite nástroji pro kontrolu barevnosti v celé přípravě fotografických dat od jejich nasnímání až po konečné vytištění.

V praxi bylo možné shlédnout: fotoaparát Canon, X-Rite ColorChecker Passport, nový produkt, který slouží ke kalibraci vstupu digitální fotografie, monitory Eizo SX2262W a SX2462W, kalibrační sondu X-Rite ColorMunki Photo (Design), která je určena ke kalibraci monitorů a tiskáren a ke snímání a návrhu barev, tiskárnu Canon Pixma 9500.

Všechny produkty byly předvedeny v reálném prostředí s názornými příklady a

postupy. Hlavním přednášejícím byl pan Jan Štor ze společnosti Grafie CZ.

Embax 2009

Brno, výstaviště BVV

Dvouletý cyklus nás opět zavedl do Brna na výstavu EmbaxPRINT. I v roce 2009 jsme odprezentovali to nejlepší z naší nabídky, děkujeme za Vaši návštěvu na našem stánku, který jsme - jako již tradičně - připravili v rámci projektu Workflow obrazových dat.

Na našem stánku bylo k vidění ucelené DTP pracoviště s počítači Apple, zlom a sazba v aplikaci QuarkXPress. Bavili jsme se o písmech URW, Berthold, ukázali produkty firem Eizo, Pantone, Just Normlicht, Xrite a samozřejmě také i digitální certifikovaný nátisk EFI a velkoformátové inkoustové tiskárny (Epson Stylus Pro 7900).

QuarkXPress 8.02 CZ: české představení

Praha, Břevnovský klášter

Společnost Quentin, spol. s r. o., autorizovaný distributor produktů Quark pro Českou a Slovenskou republiku, slavnostně představila lokalizovanou verzi programu QuarkXPress 8.02 CZ.

...nejen o polygrafii a reklamě

Ostrava, Pivovar Ostravar - STARÁ VARNA

Stejně jako loni jsme podpořili naše ostravské partnery účastí na prezentaci nejnovějších trendů z oblasti tiskových a prepress technologií, hardwarových a softwarových novinek a dalších, tentokrát v prostorách staré varny pivovaru Ostravar.

Automatizace digitální tiskové produkce

Odborný seminář, Praha Na Marjánce

Kvalita digitálních tiskových výstupů je dnes velmi dobrá. Obraz je tištěn na široké portfolio materiálů. Výtisk snad z každé tiskové periferie je tzv. „prodejný“. Stejně tak ovšem víme, že existuje konkurence a díky ní jsou ceny tiskových výstupů tlačeny stále směrem dolů. Provozovatelé snad všech digitálních tiskových periferií proto řeší otázky ohledně snížení spotřeby režijních, resp. testovacích tisků, detailní přehled spotřeby materiálů pro konkrétní tiskové zakázky a optimalizaci tiskových worklfow na kvalitu a výkon.

Na odborném semináři, který jsme pro vás připravili, jste mělí možnost shlédnout velmi kvalitní tisková zařízení pro velkoplošný a malonákladový tisk a ukázku řešení tiskového workflow s jasnou orientací na vysoký výkon, efektivní řízení a zpracování tiskových úloh, vysokou tiskovou kvalitu a spolehlivost.

S rychlostí a barevností to myslíme vážně!

Demo Centrum HP, Praha 4

Seminář "S rychlostí a barevností to myslíme vážně" byl uspořádán společně s firmou HP. Během akce bylo předvedeno řešení pro produkční tisk EFI Fiery XF v kombinaci s velkoformátovými tiskárnami HP.

Veletrh REKLAMA, POLYGRAF 2008

Výstaviště Holešovice Praha

Produkční tisk - tiskárny Canon a EFI Fiery XF. PANTONE, sondy, certifikovaný digitální nátisk materiály, nebo Quark a další.

Co umí Painter?

Divadlo Na Zábradlí, Praha

Ve spolupráci se zastoupením společností Corel International Corp. a Wacom jsme 5. března 2008 od 16:00 hodin ve foyer Divadla Na Zábradlí uspořádali workshop "Co umí Painter?". Po skončení workshopu shlédli účastníci představení "Pískoviště".

Uvádíme na český trh Macbook Air

Bontonland Megastore, Praha

Ačkoliv dodávky Macbook Air obecně stále váznou, my jsme již prvni kusy dovezli a další jsou na cestě. Slavnostní uvedení na český trh se konalo za přítomnosti všech předních žurnalistů z oboru v prostorách našeho partnera - v pražském Bontonland Megastoru, kde dobře chápou kudy se ubírá budoucnost hudebního průmyslu a proto ví, že bez Applů a iPodů by jejich nabídka nebyla kompletní.

Jednou nahoře jednou v dole

Ostrava - Petřkovice, Hornické muzem LANDEK

Již tradičně jsme podpořili našeho dobrého ostravského partnera - firmu AWC během odborné prezentace špičkových produktů grafického trhu "Jednou nahoře jednou v dole.

Přednášky: David Černý - Efi, Marek Coufal - Quark

Barva je pro nás výzvou...

Ve spolupráci EFI, Quentin a GRAFIE

Hodnocení kvality barevného tisku v polygrafii a reklamě. Produkční nátiskový systém EFI Colorproof XF 3.1. Představení širokého použití EFI Colorproof XF. Norma pro certifikovaný digitální nátisk ISO 12647-7. Kompatibilita s digitálními tiskovými periferiemi HP, Epson, Canon, OKI. Ověřená tisková řešení pro profesionální digitální nátisk, EFI Proof Box.

Možnosti digitálního nátisku

Technologie certifikovaného nátisku je velmi populární. Jak zaměstnat proofingový systém EFI Colorproof XF k dalším pracím je téma, kterému jsme se věnovali na sérii seminářů EFI.

Quark živá prezentace

V Bratislavě a Ostravě

Po úspěšné dubnové pražské zastávce celoevrospké tour společnosti Quark "interakce '07" jsme se rozhodli připravit stejnou živou prezentaci také pro zákazníky z Ostravy a Bratislavy. Nové postupy a možnosti v aplikaci QuarkXPress Passport 7, seznámení s plně lokalizovanou verzí a informace c o licenčních a cenových podmínkách.

Výstava EMBAX 2007

Prezentovat novinek společností Quark a řešení digitálního certifikovaného nátisku společnosti EFI.

Quark interakce’07

Možnost vyzkoušet nové postupy v QuarkXPress 7 a Quark Interactive Designer a seznámit se s plně lokalizovanou verzí.

Ve spolupráci se společností Quark a S-Comp centre jsme pro Vás v prostorách hotelu Mövenpick připravili živou prezentaci progresivních postupů v nejnovější verzi aplikace QuarkXPress. První veřejná prezentace plně lokalizované verze.

Výstava POLYGRAF 2007

Ve znamení digitálního nátisku

Návštěvníci 14. ročníku se mohli na našem společném stánku se společností Avnet (profesionální LCD displeje EIZO) seznámit s novinkami digitálního nátisku EFI.

Appleforum

V Konferenčním centru CITY, budova CITY EMPIRIA

Společnost Quentin je partnerem fóra a aktivně se zapojuje v blocích zaměřených na DTP a Apple.

Xanté Ilumina

V prostorách vydavatelství Svět tisku, Sazečská 560, Praha 10

Prezentace tiskárny Xanté Ilumina, praktické ukázky tisku.

EFI produktové školení

Písecká brána, Praha

Podrobné školení digitálního certifikovaného nátisku proběhlo v Písecké bráně.

Výstava POLYGRAF 2006

Naše účast na 13. ročníku veletrhu byla pojata zeširoka. Na našem stánku jste se mohli potkat s produkty společnosti PANTONE, vyzkoušet si digitální nátisk EFI (s tiskárnami Canon a Epson), tisknout na 427g papír na tiskárně Xanté, otestovat nové Intel based počítače Apple, LCD panely EIZO či tablety WACOM. Na stánku nám s prezentací aplikace QUarkXPress nové verze 7 pomáhala početná delegace společnosti Quark.

Prezentace PANTONE v divadle na Zábradlí

Především odborným novinářům byla určena prezentace kompletní produktové řady PANTONE v divadle Na zábradlí.

Quark Roadshow

Komunikujte v sedmičce

Písecká brána nám poskytla útočiště k představení QuarkXPress 7. Quark je zpátky s produktem, který znovu posouvá hranice a definuje nově pojem "aplikace pro sazbu a zlom".

Výstava EMBAX 2005

EMBAXstánku "Workflow obrazových dat" společnosti Grafie a na stánku společnosti EPSON.

Na "Workflow" jsme vystavovali QuarkXPress Passport 6.5 - bez klíče, se spoustou nových doplňků pro práci s grafikou a předvedli jsme i QuarkXClusive. Navíc v sekci HP jsme prezentovali řešení digitálního nátisku postaveného na spojení HP a EFI Colorprof XF.

Na stánku Epson jsme vám předvedli digitální nátisk EFI, pro změnu ve spojení s tiskárnou EPSON.

Výstava POLYGRAF 2005

Opět po roce na stejném místě

V rámci 12. ročníku veletrhu zaměřeného na polygrafii, papír, obaly a balící techniku jsme se i letos začátkem března mohli potkat na holešovickém výstavišti. Představili jsme novinky od společnosti Quark a EFI (s Canonem, Epsonem a HP, vše na jednom místě!), ukázali vám tiskárny Xanté, LCD NEC a kalibrační zařízení MonacoOPTIX.

EFI sympozium

Dokonalá reprodukce barev

Odborné sympozium zaměřené na věrnou reprodukci barev ve spolupráci s Grafií CZ

Vše o správné volbě materiálu, přípravě a kontrole dat pro digitální nátisk.

Na sympoziu se dále podílela společnost EFI s novinkou v digitálním nátisku - software EFI Colorproof XF. Účastnili se také zástupci společností Canon, OKI, Tecco.

Quark na Břevnově

Novou verzi 6 jsme Vám představili v důstojných prostorách Břevnovského kláštera za účasti předních zástupců společnosti Quark. Nové vlastnosti si takové prostředí určitě zasloužily.

Přijďte se podívat k nám do Quentinu

Xanté, EIZO, Best a další

Chcete vidět jak tisknout laserem na 330gramový papír (XANTE CL30 HSE)? Chcete se podívat jak nakalibrovat LCD (21" od EIZO)? Zajímají Vás možnosti digitálního nátisku (Best s tiskárnami EPSON)? Co to vlastně umí za ty peníze!?

Neváhejte, zavolejte nebo pošlete e-mail, domluvte si schůzku a přesvědčte se na vlastní oči na našich demo zařízeních.

Výstava POLYGRAF 2004

Tradiční účast, tradiční produkty

11. ročník veletrhu zaměřeného na polygrafii, papír, obaly a balící techniku. Prezentace nejnovější verze aplikace QuarkXPress Passport 6 a produktu Bestcolor ve spojení s tiskárnami EPSON.

Mujmac Apple forum

QuarkXPress Passport 6 a digitální nátisk Best

To nejlepší pro Mac OS X - QuarkXPress Passport 6 a produkty společnosti Best - Designer Edition a Photo Edition.

EmbaxPrint 2003

Quark, Epson, Best, skenery, digitální fotoaparáty, tablety a další...

Navštivte nás na mezinárodním veletrhu obalového, papírenského a tiskařského průmyslu - materiály, stroje a technologie.

Prezentace novinky - QuarkXPress 5.0 CZ a komplexní řešení pro digitální nátisk - kombinaci softwarových produktů firmy Best a tiskáren EPSON. Dále pak počítače Apple, skenery, digitální fotoaparáty, tablety a další...

Invex: Epson a Best PhotoXposure

Představení programového vybavení Best PhotoXposure ve spojení s novými modely profesionálních inkoustových tiskáren Epson Stylus Pro 7600 a 9600. Tento nástroj pro tisk barevně věrných digitálních fotografií ocení každý profesionální fotograf.

Polygraf: Quark, Epson a Best

Setkání na veletrhu Polygraf: předvádění nejnovější - plně lokalizované - verze produktu QuarkXPress 5.0 CZ a předvedení komplexního řešení digitálního nátisku - kombinaci programového vybavení firmy Best (Best Colorproof, Best Screenproof, Best PhotoXposure pro PC a Best Designer Edition a Best Photo Edition pro Mac) a tiskáren Epson Stylus Pro 9600, Epson Stylus Photo 2100 a Epson AcuLaser C8600.

Quentin na Invexu

V rámci Invexu Vám nabízíme jedinečnou příležitost seznámit se podrobně s možnostmi a vlastnostmi produktů firmy Best. Softwarový RIP určený pro tvorbu digitálních nátisků Vám rádi předvedeme po celou dobu konání výstavy přímo na stáncích výrobců tiskáren.

Založení společnosti Quentin, spol. s r. o.

Distributor softwarového a hardwarového vybavení pro DTP a předtiskovou přípravu.

2.1.1998

12.10.2001

7.3.2002

7.10.2002

20.5.2003

27.1.2004

3.3.2004

10.9.2004

11.3.2004

18.11.2004

2.3.2005

17.5.2005

26.1.2006

6.2.2006

29.3.2006

29.5.2006

27.2.2007

22.3.2007

28.3.2007

16.4.2007

22.5.2007

21.6.2007

21.6.2007

25.9.2007

7.11.2007

19.2.2008

5.3.2008

18.3.2008

10.6.2008

10.9.2008

12.11.2008

10.3.2009

22.5.2009

29.4.2010

31.3.2011

3.5.2011

21.2.2012

28.2.2012

22.3.2012

29.5.2012

7.6.2012

1.8.2012

31.1.2013

11.4.2013

24.9.2013

26.11.2013

4.9.2012

10.12.2013

25.2.2014

27.2.2014

6.3.2014

22.5.2014

24.6.2014

9.9.2014

18.9.2014

22.10.2014

11.12.2014

11.2.2015

11.3.2015

9.4.2015

22.4.2015

12.5.2015

8.10.2015

17.10.2015

1.3.2016

11.4.2016

21.9.2016

18.10.2016

22.10.2016

21.3.2017

5.10.2017

20.10.2017

29.5.2018

6.9.2018

17.9.2018

20.10.2018

1.11.2018

12.6.2019

18.6.2019

19.10.2019

showroom – prodejna

Thámova 32, Praha 8 – Karlín

tel: 233 355 585

19.10.2019

18.6.2019

12.6.2019

1.11.2018

20.10.2018

17.9.2018

6.9.2018

19.5.2018

20.10.2017

5.10.2017

21.3.2017

22.10.2016

18.10.2016

21.9.2016

11.4.2016

1.3.2016

17.10.2015

8.10.2015

12.5.2015

22.4.2915

9.4.2015

11.3.2015

11.2.2015

11.12.2014

22.10.2014

18.9.2014

9.9.2014

24.6.2014

22.5.2014

6.3.2014

27.2.2014

25.2.2014

10.12.2013

26.11.2013

24.9.2013

11.4.2013

31.1.2013

4.9.2012

1.8.2012

7.6.2012

29.5.2012

22.3.2012

28.2.2012

21.2.2012

3.5.2011

31.3.2011

29.4.2010

29.4.2010

10.3.2009

12.11.2008

10.9.2008

10.6.2008

18.3.2008

5.3.2008

19.2.2008

7.11.2007

25.9.2008

21.6.2007

21.6.2007

22.5.2007

16.7.2007

28.3.2007

22.3.2007

27.2.2007

29.5.2006

19.3.2006

6.2.2006

26.1.2006

17.5.2005

2.3.2005

18.11.2004

10.9.2004

11.3.2004

3.3.2004

27.1.2004

20.5.2003

7.10.2002

7.3.2002

12.10.2001

2.1.1998