Sonnet

Více než 30 let zkušeností v oboru Hi-Tech

Jsme distributorem značky Sonnet, která nabízí inovativní technologické produkty pro Mac.

 

Sonnet Technologies, Inc. je předním poskytovatelem Thunderbolt pro PCIe systémy rozšíření karet; eGPU boxů; čteček médií; úložných systémů RAID;  a paměťový, síťový a počítačový rozhraní pro profesionální uživatele v audio, video a rozhlasovém průmyslu.

Rozšiřující produkty Sonnet Thunderbolt umožňují použití profesionálních vstupů/výstupů a DSP karet, profesionálních karet pro digitalizaci videa a překódování, karet síťového a úložného rozhraní a dalších vysoce výkonných karet PCIe s počítači podporujícími technologii Thunderbolt.

Společnost Sonnet již více než 30 let propaguje a uvádí na trh inovativní a oceňované produkty, které zvyšují výkon a konektivitu počítačů Mac, Windows a dalších standardních počítačů. Má sídlo v Irvine v Kalifornii, nejdynamičtější koncentraci technologie a techniky jižně od Silicon Valley. Byla založena v roce 1986.

 

Portfolio produktů společnosti zahrnuje:

 

Produkty Thunderbolt

V úzké spolupráci s Apple a Intel při vývoji a certifikaci produktů Thunderbolt vyvinula společnost Sonnet řadu průkopnických řešení, od eGPU rozšiřovacích boxů, vyhrazených PCIe systémům rozšíření karet až po dokovací stanice Thunderbolt, síťové adaptéry 10GbE a SSD paměťová zařízení.

 

Multimediální profesionální čtečky

Vzhledem k potřebě vysokorychlostního přijímání paměťových karet pro různé pracovní postupy v počítačích Mac a PC mohou profesionální čtečky médií Sonnet číst / zapisovat média SxS, P2 a CompactFlash (CF).

 

Řešení pro ukládání dat

Úložné systémy Sonnet se skládají z přenosných, stolních a stojanových řešení. Vysoce výkonné a nákladově efektivní úložiště připojené ke stolním počítačům s pokročilými řadiči RAID poskytuje až osm jednotek s vynikající rozšiřitelností a spolehlivostí RAID. Sdílené úložné systémy Fibre Channel se 16 jednotkami / 16 porty / 16 Gb nabízejí vysokou flexibilitu a velkokapacitní úložiště pro špičkové sdílení pracovního postupu.

 

Výkon rozšiřující počítačové karty

Pro uživatele stolních počítačů a notebooků nabízí Sonnet nejširší škálu počítačových karet, které rozšiřují možnosti těchto strojů o starší a moderní připojení.

Kompletní nabídku najdete u nás na eshopu.

showroom – prodejna

Thámova 32, Praha 8 – Karlín

tel: 233 355 585